Rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne są tym elementem wyposażenia domu, mieszkania, czy biura, który zużywa się wraz z upływem czasu, a poszczególne podzespoły ulegają awariom. Dzięki naszemu profesjonalnemu serwisowi możesz usunąć wszelkie uszkodzenia, aby uniknąć bardziej kosztownych napraw w przyszłości, jak choćby wymiana całej przesłony.

Naprawa rolet we Wrocławiu – profesjonalny i szybki serwis

Ponad 30 lat doświadczenia w branży sprawia, że realizowane przez nas naprawy na terenie Wrocławia, jak i całego województwa dolnośląskiego są kompleksowe i rzetelnie wykonywane. Od momentu zgłoszenia awarii, zaledwie w 3 dni diagnozujemy przyczynę usterki rolety i wymieniamy uszkodzone części. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wszelkie awarie wpływają na komfort mieszkania i pracy.

Działamy szybko i efektywnie, a na wykonane przez nas prace, jako jedyna firma na rynku udzielamy aż 3-letniej gwarancji.

Naprawa rolet okiennych w mieście Wrocław – usługa wykonywana przez specjalistów

Wszystkie zlecone nam naprawy rolet zewnętrznych i wewnętrznych, wykonują wykwalifikowani specjaliści. Dzięki temu masz gwarancję, że wymieniony element nie ulegnie zbyt szybko ponownej awarii, a Ty nie będziesz płacić za kolejny serwis.

Realizujemy bardzo szeroki zakres usług związanych z naprawą rolet:

  • wymiana taśmy/ linki,
  • wymiana zerwanych wieszaków,
  • wymiana zwijaczy taśmy/ inki,
  • wymiana silników,
  • przeróbka rolet ręcznych na elektryczne (na pilota),
  • doprowadzenia zasilania do rolet,
  • awaryjne otwieranie,
  • wymiana uszkodzonych pancerzy.

Naprawa rolet zewnętrznych Wrocław – naprawa rolet każdego typu

Naprawa rolet zewnętrznych i wewnętrznych, jakie wykonują nasi specjaliści, obejmuje również: serwis żaluzji fasadowych, refleksoli, markiz, bram rolowanych, bram panelowych, krat rolowanych w centrach i pasażach handlowych.

Obszarem naszej działalności jest przede wszystkim Wrocław i województwo dolnośląskie. Jeśli jednak mieszkasz lub pracujesz dalej, a potrzebujesz naszej szybkiej, profesjonalnej i bezproblemowej pomocy, zachęcamy do kontaktu.

tel. 501 129 799