Naprawa Rolet

Firma Krakżal działa na rynku już od 28 lat. Nasz salon firmowy oprócz sprzedaży wszelkiego typu osłon okiennych marki Krakżal zajmuje się również ich profesjonalną naprawą i serwisem. Naprawa rolet, żaluzji, markiz i innych osłon okiennych wykonywana jest wyłącznie przez doświadczonych pracowników.

Zajmujemy się zarówno konserwacją posiadanych przez Państwo osłon okiennych, jak również naprawą całych systemów osłon okiennych lub wymianą pojedynczych elementów, takich jak: taśmy, łańcuszki, sznury, przelotki, nawijarki, ślizgacze, ramiona czy tkaniny. Prowadzimy również serwis oraz naprawę silników, pilotów czy sterowników. Serwis i naprawa rolet, żaluzji oraz markiz świadczona jest przez nas na terenie miasta Wrocław oraz okolicznych miejscowości.

Koszt wykonywanej przez nas naprawy zależy przede wszystkim od rodzaju i wielkości uszkodzenia, sprzętu, który uległ uszkodzeniu oraz kosztów części, które trzeba wymienić na nowe. Wstępnie szacujemy koszt i czas naprawy podczas rozmowy telefonicznej, jednak dokładny koszt naprawy oraz czas jej wykonania możliwy jest do wyliczenia po oględzinach naszego serwisanta wykonanych na miejscu u klienta i stwierdzeniu jakie elementy trzeba będzie wymienić.

Telefony pod którymi mogą Państwo kontaktować się w sprawie napraw:
Tel. 71 332 42 32
kom. 501 699 156

lub prosimy pisać na nasz adres mailowy: wroclaw@krakzal.pl