kontakt@krakzal.wroclaw.pl

Międzyleska 4, 50-514 Wrocław

Karnisze elektryczne - powiew luksusu

Właściwości:

  • skuteczna ochrona przed słońcem
  • przeznaczone do zamontowania nad oknem do sufitu lub ściany
  • możliwość zasłonięcia większych powierzchni
  • sterowane pilotem lub za pomocą przełącznika naściennego
  • funkcja „ruch przez dotyk” pozwala na otwieranie i zamykanie przez pociągnięcie tkaniny
  • niski poziom hałasu szyny dzięki umieszczeniu paska napędowego w szynie
  • bardzo szeroki wybór materiałów od firanek, przez zasłony do ciężkich kurtyn blokujących całkowicie dostęp światła do pomieszczenia
  • łatwe w utrzymaniu w czystości – możliwość prania

Galeria

Filmy

Najczęściej zadawane pytania

Proces zamówienie odbywa się po kontakcie telefonicznym lub za pomocą formularza na stronie. Nasz przedstawiciel przyjedzie z wzornikami i doradzi najlepszy model oraz pomoże w doborze odpowiedniej kolorystyki materiału jak i całej konstrukcji.

Okres realizacji jest uzależniony od pory roku. W okresie jesień – zima okres ten wynosi około 3 – 4 tygodni , natomiast w okresie wiosna -lato około 4 – 6 tygodni. Realizacje wykonujemy przez cały rok.

Standardowo udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy na system oraz 5 lat na automatykę marki Somfy.

Karnisze elektryczne wraz z firanami lub zasłonami to świetna opcja, aby Twój dom nabrał przytulnego charakteru. Są doskonałą alternatywą do żaluzji drewnianych czy też rolet rzymskich. Karnisze nadają się idealnie do restauracji, biur czy też hoteli. To doskonałe rozwiązanie, kiedy chcemy przykryć większą powierzchnię.

Do karniszy elektrycznych możemy dobrać zarówno lekkie firany przepuszczający światło jak i zasłony czy ciężkie, nieprzepuszczające światła kotary.

Możliwie najbardziej estetycznie doprowadzamy wymagany przewód zasilający.

Uchwyty karnisza przykręcane są zazwyczaj do sufitu. Dobieramy odpowiedni sposób montażu względem powierzchni by zapewnić bezpieczeństwo i wieloletnią bezawaryjną prace. Silnik karnisza musi być podłączony do zasilania sieciowego.

Naszym głównym obszarem działania jest Wrocław i okolice.