Międzyleska 4, 50-514 Wrocław

Rolety rzymskie - ocieplą i dodadzą uroku!

Właściwości:

  • skuteczna ochrona przed słońcem
  • przeznaczone do zamontowania nad oknem do sufitu lub ściany, we wnęce lub na
    ramie okna
  • rzymska roleta to połączenie subtelnej elegancji firany i praktyczności rolety –
    zyskujemy więc wartości użytkowe, nie tracąc na efektownym designie
  • sterowanie za pomocą łańcuszka (plastikowego/metalowego) lub elektrycznie
  • bogata kolekcja materiałów o zróżnicowanej przepuszczalności światła
  • łatwa w utrzymaniu w czystości – możliwość prania

Najczęściej zadawane pytania

Proces zamówienie odbywa się po kontakcie telefonicznym lub za pomocą formularza na stronie. Nasz przedstawiciel przyjedzie z wzornikami i doradzi najlepszy model oraz pomoże w doborze odpowiedniej kolorystyki materiału jak i całej konstrukcji.

Okres realizacji jest uzależniony od pory roku. W okresie jesień – zima okres ten wynosi około 3 – 4 tygodni, natomiast w okresie wiosna -lato około 4 – 6 tygodni. Realizacje wykonujemy przez cały rok.

Standardowo udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Rolety rzymskie to świetna opcja, aby Twój dom nabrał przytulnego charakteru. Są doskonałą alternatywą do równie eleganckich żaluzji drewnianych. Są również łatwiejsze w utrzymaniu czystości niż żaluzje. To styl, który się nie znudzi ani nie zestarzeje. Rolety rzymskie nadają się idealnie do restauracji, biur czy też hoteli.

Do rolet rzymskich możemy dobrać zarówno lekki materiał podobny do firan, przepuszczający światło jak i zasłony czy ciężkie, nieprzepuszczające światła kotary.

Uchwyty rolety przykręcane są zazwyczaj do ściany, sufitu lub stolarki okiennej. Dobieramy odpowiedni sposób montażu względem powierzchni by zapewnić bezpieczeństwo i wieloletnią bezawaryjną prace.

Naszym głównym obszarem działania jest Wrocław i okolice.

Galeria