kontakt@krakzal.wroclaw.pl

Międzyleska 4, 50-514 Wrocław

Żaluzje aluminiowe Wrocław - klasyka od lat!

Właściwości:

  • skuteczna ochrona przed słońcem z możliwością regulacji wpadającego światła
  • montowana zazwyczaj do stolarki okiennej
  • bogata kolorystyka lameli 25 mm również w wersji perforowanej
  • sterowanie sznurkiem i pokrętłem lub elektrycznie

Dlaczego warto wybrać żaluzje aluminiowe ?

Żaluzje aluminiowe we Wrocławiu to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesny design, trwałość i funkcjonalność. Te lekkie i odporne na warunki atmosferyczne produkty są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych żaluzji drewnianych. Nasze żaluzje aluminiowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i zarysowania. Dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, co pozwala na dopasowanie do każdego rodzaju okna i aranżacji wnętrza. Nasze żaluzje aluminiowe posiadają również funkcję regulacji kąta nachylenia lamelek, co pozwala na dostosowanie ilości światła do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możesz zapewnić sobie prywatność i zwiększyć efektywność energetyczną swojego domu lub mieszkania .Jeśli szukasz trwałych i nowoczesnych żaluzji aluminiowych we Wrocławiu, to zapraszamy do skontaktowania się z nami. Chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania i zamontujemy je u Ciebie.Galeria

Żaluzje aluminiowe 50 mm

Właściwości:

  • skuteczna ochrona przed słońcem z możliwością regulacji wpadającego światła
  • montowana do ściany, sufitu lub stolarki okiennej
  • bogata kolorystyka lameli 50 mm również w wersji perforowanej
  • sterowanie ręczne – za pomocą sznurków lub elektryczne umożliwia ustawienie rolety w dowolnej pozycji i płynną regulację konta lameli
  • możliwość wykonania żaluzji w nietypowych kształtach – trójkąt, trapez; tylko w wersji sterowanej ręcznie

KolorystykaGaleria

Najczęściej zadawane pytania

Proces zamówienie odbywa się po kontakcie telefonicznym lub za pomocą formularza na stronie. Nasz przedstawiciel przyjedzie z wzornikami i doradzi najlepszy model oraz pomoże w doborze odpowiedniej kolorystyki materiału jak i całej konstrukcji.

Okres realizacji jest uzależniony od pory roku. W okresie jesień – zima okres ten wynosi około 3 – 4 tygodni, natomiast w okresie wiosna -lato około 4 – 6 tygodni. Realizacje wykonujemy przez cały rok.

Standardowo udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy na system oraz 5 lat na automatykę marki Somfy.

Żaluzje można zamontować na każdą przeszkloną powierzchnię pionową zarówno w mieszkaniach lub domach jak i budynkach użyteczności publicznej, biurowcach, szkołach, hotelach czy restauracjach.

Uchwyty żaluzji przykręcane są do ściany, sufitu lub stolarki okiennej. Dobieramy odpowiedni sposób montażu względem powierzchni by zapewnić bezpieczeństwo i wieloletnią bezawaryjną prace.

Naszym głównym obszarem działania jest Wrocław i okolice.