Międzyleska 4, 50-514 Wrocław

Markizy tarasowe - Gwarantują komfort na tarasie w upalne dni !

Właściwości:

  • skuteczna ochrona przed słońcem i nagrzewaniem się pomieszczeń
  • na taras , balkon , do lokali usługowych 
  • wspomagają pracę klimatyzacji 
  • szeroka gama rozwiązań technicznych oraz kolorystyka
  • sterowanie ręczne lub elektryczne 
  • możliwość zastosowania czujnika wiatru 

Najczęściej zadawane pytania

Proces zamówienie odbywa się po kontakcie telefonicznym lub za pomocą formularza na stronie. Nasz przedstawiciel przyjedzie z wzornikami i doradzi najlepszy model oraz pomoże w doborze odpowiedniej kolorystyki materiału jak i całej konstrukcji.

Okres realizacji jest uzależniony od pory roku. W okresie jesień – zima okres ten wynosi około 3 – 4 tygodni, natomiast w okresie wiosna -lato około 4 – 6 tygodni. Realizacje wykonujemy przez cały rok jeśli aktualne warunki pogodowe na to pozwalają.

Standardowo udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Markizy tarasowe co do zasady dedykowane są do ochrony przed słońcem.
Podczas niewielkiego deszczu i umiarkowanego wiatru można korzystać z markizy, konieczne jednak jest jej późniejsze otwarcie i wysuszenie.

Montaż pojedynczej markizy zajmuje zwykle 1 dzień. Montaż markizy
realizujemy w godzinach porannych od godziny około 9:00. Zabezpieczamy taras, a wszystkie pracę wykonywane są z użyciem odkurzacza. Po finalnym zamontowaniu markizy dostosowujemy kąt nachylenia markizy wg
życzenia, sprzątamy taras, układamy meble, wywozimy wszelkie śmieci.

99 % decyduję się na markizę elektryczną. Sterowanie korbowe jest mocno
uciążliwe i dla komfortu użytkowania odradzamy wersję ręczną.

Możliwie najbardziej estetycznie doprowadzamy wymagany przewód zasilający z najbliższego gniazdka lub lampki.

Naszym głównym obszarem działania jest Wrocław i okolice.

Dlaczego warto wybrać markizy?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Czekają na Państwa najwyższej jakości markizy tarasowe i ogrodowe we Wrocławiu. Naszym celem jest nie tylko spełnienie oczekiwań klienta, ale przede wszystkim pomoc w odczuciu przez niego komfortu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe mogą być promienie słoneczne latem, kiedy podczas upałów trudno przebywać na otwartym słońcu. Markizy natomiast pozwolą szybko zadaszyć wybrany przez Państwa obszar, co pozwoli przyjemnie spędzić czas z rodziną i bliskimi. Nasza wrocławska firma nie bez powodu istnieje od trzydziestu lat. Zdobyte doświadczenie i rozwój przedsiębiorstwa sprawiły, że poradzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zleceniami. W razie zainteresowania serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy dalszą współpracę. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Galeria