kontakt@krakzal.wroclaw.pl

Międzyleska 4, 50-514 Wrocław

Moskitiery ramkowe - owadzie STOP!!!

Właściwości:

  • pozwala cieszyć się z zalet otwartego okna, bez poczucia dyskomfortu spowodowanego możliwością dostania się do wnętrza owadów
  • chroni wnętrze przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, jak np. pyłkami roślin czy spadającymi liśćmi
  • możliwość zastosowania siatki antyalergicznej, przez co osłona chroni przed dostaniem się do wnętrz popularnych alergizujących pyłków
  • osłona jest przezierna – nie ogranicza dostępu do światła dziennego i widoku za oknem, nie wpływając jednocześnie na cyrkulację powietrza przy otwartym oknie
  • wykonane z aluminium i wytrzymałej siatki
  • szeroki wybór kolorystyki profilu pozwala uzyskać efekt zespolenia osłony z oknem
  • niezwykle prosty, szybki i bezinwazyjny montaż

Najczęściej zadawane pytania

Proces zamówienie odbywa się po kontakcie telefonicznym lub za pomocą formularza na stronie. Nasz przedstawiciel przyjedzie z wzornikami i doradzi najlepszy model oraz pomoże w doborze odpowiedniej kolorystyki materiału jak i całej konstrukcji.

Okres realizacji jest uzależniony od pory roku. W okresie jesień – zima okres ten wynosi około 3 – 4 tygodni, natomiast w okresie wiosna -lato około 4 – 6 tygodni. Realizacje wykonujemy przez cały rok jeśli aktualne warunki pogodowe na to pozwalają.

Standardowo udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Moskitiera ramkowe (na kołnierz) dzięki szczelnemu przyleganiu do ram okna, chroni wnętrze przed dostaniem się do niego insektów i zanieczyszczeń. Niezwykle prosty, szybki i bezinwazyjny montaż sprawia, że w ekspresowy sposób można zabezpieczyć okna. Osłona montowana jest po zewnętrznej stronie okna.

W moskitierach ramkowych, drzwiowych i przesuwnych istnieje możliwość zastosowania siatki antyalergicznej, która dzięki specjalnej strukturze hamuje przenikanie najczęściej alergizujących pyłków do wnętrza. Badania dotyczące skuteczności siatki w przypadku najpopularniejszych pyłków alergizujących wykazały, że w 100% blokuje ona dopływ pyłków trawy, w 99,7% brzozy, a w 93% pokrzywy.

Zawiasy moskitiery drzwiowej przykręcane są do ramy okiennej. Nie rozstrzelnimy okna takim zabiegiem.

Moskitierę zakłada się po zewnętrznej stronie okna, zabezpieczając ją małymi metalowymi haczykami zachodzącymi na uszczelkę ramy okna.

Naszym głównym obszarem działania jest Wrocław i okolice.

Zobacz nasze realizacje