Międzyleska 4, 50-514 Wrocław

Pergole Wrocław

Pergole tarasowe - korzystaj z tarasu w każdą pogodę

Właściwości:

  • Całoroczne efektowne zadaszenie wykonane z aluminium i stali 
  • Ruchome  lamele sterowane elektrycznie za pomocą pilota w zakresie  0 – 100 st.
  • System przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy
  • System odprowadzania wody
  • Występuje w wersji wolnostojącej lub przyściennej
  • Lakierowanie możliwe w dowolnym kolorze Ral 
  • Możliwość zastosowania czujnika wiatru i słońca , rolet przeciwwietrznych , szyb przesuwnych 
  • Oświetlenie led ( punktowe lub taśma lat dookoła konstrukcji
 

Najczęściej zadawane pytania

Po kontakcie telefonicznym , lub za pomocą formularza na stronie przyjedziemy z wzornikami , doradzimy najlepszy model pergoli , oraz dobierzemy odpowiednią kolorystykę konstrukcji.

System przeszkleń również ma wysoką odporność wiatrową można jednocześnie zastosować obydwa rozwiązania

Wszystkie pergole wykonywane są na indywidualne zamówienie wg ustaleń.

Możliwie najbardziej estetycznie doprowadzamy wymagany przewód zasilający z najbliższego gniazdka lub lampki

Zwykle pergole stawią się na przygotowanych wcześniej bloczkach fundamentowych. Wymaga to indywidualnej konsultacji jeżeli taras jest odpowiednio przygotowany nie zawsze jest to konieczne . W zależności od ilości prac w danych możemy również kompleksowo wykonać fundamenty.

Naszym głównym obszarem działania jest Wrocław i okolice ale możliwe są realizacje wyjazdowe według indywidualnych ustaleń.

Dlaczego warto wybrać pergole?

Pergole to świetne rozwiązanie pozwalające na korzystanie z tarasów i ogrodów zarówno w słoneczne, jak i deszczowe dni. Stanowią ruchome zadaszenie tarasu znaczenie bardziej funkcjonalne i efektowne od stałego.

Podstawową różnicą w stosunku do markiz jest wodoszczelność oraz wytrzymałość przeciw wiatrowa. Istnieje możliwość dodania osłon bocznych, jak i promiennika ciepła co pozwala na korzystanie z tarasu lub ogrodu nawet podczas zimnych dni. Jest to związane z bardziej wytrzymałą i stabilną konstrukcją. Proponowane przez naszą firmę z Wrocławia pergole tarasowe są polecane zarówno w kontekście domów prywatnych, jak i lokali gastronomicznych, oferujących swoim klientom ogródki. To ciekawa alternatywa dla stosowanych często parasoli, ponieważ w przeciwieństwie do nich pergole tarasowe mogą przepuszczać słońce w chłodniejsze dni, przez co klientom będzie po prostu bardziej komfortowo.

Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta, dlatego wykonujemy pergole na wymiar. Maksymalne wymiary dla jednego modułu wynoszą 4 x 7 metrów, jednak możemy wykonać konstrukcje składające się z kilku modułów. Stawiamy wyłącznie na pergole tarasowe najwyższej jakości, dzięki czemu będą dobrze spełniały swoje zadanie przez długie lata. Do tego oferujemy profesjonalny montaż.

Galeria