Międzyleska 4, 50-514 Wrocław

Pergole tarasowe Wrocław

Nowoczesne zadaszenie tarasu

Właściwości :

  • skuteczna ochrona przed słońcem i nagrzewaniem się pomieszczeń
  • na taras , balkon , do lokali usługowych 
  • wspomagają pracę klimatyzacji 
  • szeroka gama rozwiązań technicznych oraz kolorystyka
  • sterowanie ręczne lub elektryczne 
  • osłona na delikatny deszcz

Dlaczego warto wybrać pergole?

Pergole to świetne rozwiązanie pozwalające na korzystanie z tarasów i ogrodów zarówno w słoneczne, jak i deszczowe dni. Stanowią ruchome zadaszenie tarasu bardziej funkcjonalne i efektowne od stałego.

Podstawową różnicą w stosunku do markiz jest wodoszczelność oraz wytrzymałość przeciw wiatrowa. Istnieje możliwość dodania osłon bocznych, jak i promiennika ciepła co pozwala na korzystanie z tarasu lub ogrodu nawet podczas zimnych dni. Jest to związane z bardziej wytrzymałą i stabilną konstrukcją. Proponowane przez naszą firmę z Wrocławia pergole tarasowe są polecane zarówno w kontekście domów prywatnych, jak i lokali gastronomicznych, oferujących swoim klientom ogródki. To ciekawa alternatywa dla stosowanych często parasoli, ponieważ w przeciwieństwie do nich pergole tarasowe mogą przepuszczać słońce w chłodniejsze dni, przez co klientom będzie po prostu bardziej komfortowo.

Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta, dlatego wykonujemy pergole na wymiar. Maksymalne wymiary dla jednego modułu wynoszą 4 x 7 metrów, jednak możemy wykonać konstrukcje składające się z kilku modułów. Stawiamy wyłącznie na pergole tarasowe najwyższej jakości, dzięki czemu będą dobrze spełniały swoje zadanie przez długie lata. Do tego oferujemy profesjonalny montaż

Galeria


Modele pergol

Sunbreaker

WinClimatic

Slide

WinRain

Venetia Rodzaje sterowań

Pilot przenośny 

PIlot Somfy Nina

Pilot naścienny 

Aplikacja

 
Dodatkowo do pergoli

Rolety Screen

System przeszkleń

Galeria

Najczęściej zadawane pytania

Po kontakcie telefonicznym , lub za pomocą formularza na stronie przyjedziemy z wzornikami , doradzimy najlepszy model pergoli , oraz dobierzemy odpowiednią kolorystykę konstrukcji.

W zależności od pory roku oraz wybranej  specyfikacji okres realizacji wynosi około 4 – 6 tygodni

Wszystkie pergole wykonywane są na indywidualne zamówienie wg ustaleń.

Możliwie najbardziej estetycznie doprowadzamy wymagany przewód zasilający z najbliższego gniazdka lub lampki

Zwykle pergole stawią się na przygotowanych wcześniej bloczkach fundamentowych. Wymaga to indywidualnej konsultacji jeżeli taras jest odpowiednio przygotowany nie zawsze jest to konieczne. Na życzenie możemy wykonać niezbędne fundamenty.

Konstrukcja pergoli wykonana jest z ekstrudowanego aluminium lakierowanego proszkowo co gwarantuje praktycznie dożywotnią eksploatacje bez konieczności konserwacji jak w przypadku pergoli drewnianych

Tak. Każda pergola wyposażona jest w system rynien odprowadzających wodę. 

Naszym głównym obszarem działania jest Wrocław oraz dolnośląskie okolice ale realizujemy zlecenia  w całej Polsce


Skontaktuj się z nami