kontakt@krakzal.wroclaw.pl

Międzyleska 4, 50-514 Wrocław

Żaluzje fasadowe - nowoczesny design i funkcjonalność

Właściwości:

  • skuteczna ochrona przed słońcem i nagrzewaniem się pomieszczeń
  • wspomaga pracę klimatyzacji przyczyniając się do oszczędności – doskonałe rozwiązanie w czasach stale rosnących cen energii elektrycznej
  • żaluzje fasadowe to produkt ekskluzywny, wyróżnia się unikalnym designem i dbałością o wykończenie estetyczne co podnosi prestiż obiektu
  • konstrukcja rolety została wykonana z ekstrudowanego aluminium, lakierowanego proszkowo w dowolnym kolorze RAL
  • odporne na każdą pogodę
  • wraz z czujnikami słońca i wiatru to rozwiązanie, które pozwala bezpiecznie używać osłon w każdych warunkach pogodowych.
  • silnik elektryczny przewodowy lub radiowy sterowany za pomocą pilota


Dlaczego warto zamówić żaluzje fasadowe ?

Żaluzje fasadowe to doskonałe rozwiązanie dla mieszkańców Wrocławia, którzy chcą zabezpieczyć swój dom przed słońcem i hałasem. Mają one wiele zalet, w tym:

Ochrona przed słońcem i ciepłem: żaluzje fasadowe skutecznie redukują ilość promieni słonecznych dostających się do wnętrza, co pozwala utrzymać wygodną temperaturę.

Poprawa komfortu akustycznego: żaluzje fasadowe redukują hałas z zewnątrz, co pozwala cieszyć się spokojnym i komfortowym wnętrzem.

Estetyka i wartość nieruchomości: żaluzje fasadowe to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie, które poprawia wygląd budynku i wpływa na jego wartość. Łatwość obsługi: żaluzje fasadowe można łatwo otwierać i zamykać, dzięki czemu łatwo regulować ilość światła i powietrza dostającego się do wnętrza.

 

Zamawiając żaluzje fasadowe we Wrocławiu, można mieć pewność, że otrzymuje się wysokiej jakości produkt, który spełni wszystkie potrzeby i oczekiwaniaKolory konstrukcji

Kolory lameli

Galeria

Najczęściej zadawane pytania

Proces zamówienie odbywa się po kontakcie telefonicznym lub za pomocą formularza na stronie. Nasz przedstawiciel przyjedzie z wzornikami i doradzi najlepszy model oraz pomoże w doborze odpowiedniej kolorystyki materiału jak i całej konstrukcji.

Okres realizacji jest uzależniony od pory roku. W okresie jesień – zima okres ten wynosi około 3 – 4 tygodni , natomiast w okresie wiosna -lato około 4 – 6 tygodni. Realizacje wykonujemy przez cały rok jeśli aktualne warunki pogodowe na to pozwalają.

Standardowo udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy na system oraz 5 lat na automatykę marki Somfy.

Żaluzja fasadowa to nowoczesna i bardzo estetyczna osłona zewnętrzna. System ten wypiera tradycyjne rolety aluminiowe z kilku powodów. Należy zacząć, że wartości
izolacyjne są bardzo podobne obu systemów, przy czym w żaluzjach mamy nieporównywalnie większą możliwości regulacji wpadającego do pomieszczenia światła. Oprócz kontroli góra-dół sterujemy również kątem ustawienia lameli. Również efekt wizualny obiektu wyposażonego w żaluzje fasadowe jest trudny do uzyskania stosując tradycyjne rolety zewnętrzne.

Zdecydowanie lamele w kształcie litery Z, ponieważ zapewniają one lepsze zaciemnienie niż lamele w kształcie litery C. Drugą, bardzo istotną zaletą, jest profil antywietrzny w lamelach Z, powoduje to dużo mniej hałasu generowanego przez żaluzje przy silnym wietrze.

Żaluzje fasadowe można zamontować na każdą przeszkloną powierzchnię pionową zarówno w mieszkaniach, domach jak i budynkach użyteczności publicznej, biurowcach, szkołach, hotelach czy restauracjach.

Montaż żaluzji fasadowych może się odbyć na 3 sposoby:

  • na ramę okna
  • na elewację, do fasady budynku
  • podtynkowy

Decyzje o montażu najlepiej podjąć na etapie projektowania budynku. Warto pamiętać, rozważając montaż podtynkowy, by docieplić nadproże pod kasetą żaluzji. Zabezpieczy to przed przemarzaniem.

Możliwie najbardziej estetycznie doprowadzamy wymagany przewód zasilający z najbliższego gniazdka lub lampki

Naszym głównym obszarem działania jest Wrocław i okolice.