kontakt@krakzal.wroclaw.pl

Międzyleska 4, 50-514 Wrocław

Markizy Wrocław

Nasze markizy produkowane we Wrocławiu spełniają nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną. Dzięki szerokiej palecie wzorów, deseni, kolorów oraz typów tkanin mogą Państwo wkomponować markizy w dowolny styl pomieszczenia we Wrocławiu.

Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości sprawdzone materiały. Nasze wyjątkowe markizy są dostosowane do potrzeb klientów zarówno prywatnych, jak i komercyjnych z Wrocławia i okolic. W naszej ofercie znajduje się wiele różnych rodzajów

od małych przeznaczonych na niewielkie tarasy, do pięknych, reprezentacyjnych markiz tarasowych w kasecie dopasowanych do domów jednorodzinnych we Wrocławiu.

Jakie są zalety naszych markiz? Nasi Klienci z Wrocławia chwalą ich prostą obsługę, skuteczność w odbijaniu ciepła, trwałość oraz przepiękny design. Materiał stosowany w markizach odporny jest na promienie UV, nie odbarwia się ani nie traci swoich właściwości. Z naszymi markizami niestraszne Ci będą upały, niespodziewane ulewy oraz spojrzenia sąsiadów we Wrocławiu.

Dzięki szerokiej różnorodności modeli oraz wsparciu naszych specjalistów z pewnością dopasują Państwo markizę do indywidualnych potrzeb, budżetu i każdego budynku zlokalizowanego we Wrocławiu.

Markizy tarasowe