Rolety zewnętrzne

totalne odcięcie

  • redukują poziom nagrzewania się pomieszczeń i hałasu
  • całkowicie zaciemniają pomieszczenie
  • zabezpieczają przed włamaniem oraz czynnikami atmosferycznymi
  • sterowanie za pomocą taśmy , linki lub elektrycznie na pilota lub przełącznik naścienny
  • szeroka gama rozwiązań technicznych
  • bogata kolorystyka

Duże okna to doskonała ozdoba każdego mieszkania i domu. Sprawiają, że wnętrza wydają się nowoczesne i dbają o to, by znajdowała się w nich odpowiednia ilość dziennego światła. Zapewniają również doskonały widok na najbliższą okolicę. Aby wieczorem i w nocy zapewnić sobie odpowiednie warunki, warto zamontować na oknach rolety zewnętrzne. To funkcjonalny i estetyczny dodatek, który znacznie ułatwi Ci życie.

Idealne dopełnienie okien

Tego rodzaju rolety znacznie różnią się od swoich wewnętrznych, standardowych odpowiedników. Posiadają solidne wykonanie, dzięki czemu zapewniają całkowity brak dopływu światła i idealną ciemność, która pomaga stworzyć komfortowe warunki do snu. Co więcej, znakomicie sprawdzą się także w trakcie upalnych dni, gdyż uchronią przed nadmiernymi promieniami słonecznymi i sprawią, że pomieszczenia nie będą się nagrzewać. Wszystko dzięki temu, że zatrzymują promienie, zanim dotrą one do szyb. Zimą z kolei będą dbać o właściwą termoizolację, zapobiegając uciecze ciepła i napływaniu chłodnego powietrza. Jest to więc znaczna oszczędność. Ten wynalazek może nawet przyczynić się do redukowania hałasów dochodzących zza okien, co docenisz, zwłaszcza jeśli mieszkasz w bloku lub w domu zlokalizowanym w pobliżu wyjątkowo uczęszczanych dróg. Wystarczy jedynie opuścić rolety, aby zapewnić sobie doskonałą barierę oddzielającą od świata.

Ochrona na najwyższym poziomie

Rolety zewnętrzne zauważalnie podniosą poziom bezpieczeństwa i zapewnią kompleksową ochronę. Stanowią barierę zapobiegającą ewentualnym uszkodzeniom, które mogą powstać w wyniku silnego wiatru, czy intensywnych opadów gradu i deszczu. Posiadają również charakter antywłamaniowy, gdyż uniemożliwiają wybicie szyby i dostanie się do środka. Dzięki dużej ilości kolorów i sposobów zaprojektowania każdy klient może wybrać takie rolety, które spełnią jego wymagania. Ich obsługa także nikomu nie powinna sprawić problemu. Jest prosta i intuicyjna. Sterowanie roletami odbywa się przy pomocy taśmy, linek lub dzięki specjalnemu pilotowi czy przełącznikowi umieszczonemu na ścianie. Jeśli interesują Cię rolety zewnętrzne, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty we Wrocławiu.