Zadaszenie tarasu – Wrocław

Szukasz skutecznego sposobu na zadaszenie tarasu? Chcesz uchronić się przed nadmiernym nasłonecznieniem lub deszczem? Doskonale się składa, pracownicy naszej firmy chętnie się tym zajmą.

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest świetnym sposobem na relaks, zwłaszcza wiosną i latem. Jest to jednak niemożliwe podczas upałów lub opadów deszczu. Z tego względu warto zaopatrzyć się w profesjonalne akcesoria i zadbać o zadaszenie tarasu.

Jakie zadaszenie tarasu we Wrocławiu dobrze się sprawdzi?

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są markizy tarasowe – doceniane przede wszystkim za wygodę i fakt, że złożone praktycznie nie zajmują miejsca. Montuje się je najczęściej na zewnętrznej ścianie domu. Ogromną zaletą jest fakt, że markizę można rozłożyć/złożyć w dowolnym momencie, dlatego jeśli ktoś np. chce się cieszyć pobytem na pełnym słońcu, nic nie stoi na przeszkodzie. Dostępne w naszej ofercie produkty tego rodzaju są wykonywane z bezpiecznych, wytrzymałych materiałów, dlatego na pewno będą dobrze spełniały swoje funkcje. Tkaniny występują w różnych wariantach kolorystycznych, co ułatwia dopasowanie wyglądu markizy do otoczenia, np. elewacji domu.

Rosnącą popularnością cieszą się także tzw. pergole tarasowe. Zainstalowanie ich wymaga wykonania specjalnej konstrukcji, która skądinąd ma wielu miłośników ze względu na swój nowoczesny wygląd. Co więcej, w przeciwieństwie do markiz, pergole są bardziej odporne na negatywne zjawiska atmosferyczne, takie jak np. silny wiatr. W tym przypadku również można dowolnie kontrolować to, czy taras ma być zasłonięty, czy też nie. Zależnie od wymagań klientów, zadaszenie tarasowe tego rodzaju może posiadać dodatkowe podświetlenie. Górne okrycie konstrukcji stworzymy z elastycznej tkaniny lub twardych listew.

Jeśli posiadasz zadaszenie tarasu ze szkła, a chcesz zabezpieczyć się przed słońcem, to polecamy System Veranda, dzięki któremu roletę można rozwinąć w wybranym przez siebie momencie, odcinając dopływ słońca. Oferujemy również zadaszenia stałe ze szkła i aluminium wraz z systemami szyb przesuwnych

Potrzebne Ci zadaszenie tarasu we Wrocławiu lub okolicach? Skontaktuj się z nami!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz specjalista odwiedzi Cię, żeby dokonać potrzebnych pomiarów i zaprezentować warianty kolorystyczne wybieranego przez Ciebie zadaszenia tarasu. Jeśli nie masz pewności, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze – chętnie Ci doradzimy..

Zadaszenie stałe